RCG120649K9FKEA is out of stock and can be placed on backorder.
Vishay Dale
In Stock: 116.696
Stackpole Electronics Inc
49.9 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film