IHLP3232DZER220M11 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Sumida America Inc.
In Stock: 623
Datasheet
22 µH Shielded Molded Inductor 4.3 A 94.2mOhm Max Nonstandard