CRCW120615K0FKEA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 15.789
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 867
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 22.609
Direct
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
15 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film