CRCW120612R0FKEA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 103
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 24.577
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 21.146
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
Panasonic Industry
YAGEO
12 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film