CRCW08056M20JNEA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TE Connectivity Passive Product
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 4.990
Datasheet
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Similar
Bourns Inc.
Similar
YAGEO
6.2 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film