CMF20680K00GNEB80 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
680 kOhms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
CMF20680K00GNEB80
DigiKey Part Number
CMF20680K00GNEB80-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CMF20680K00GNEB80
Description
RES 680K OHM 1W 2% AXIAL
Manufacturer Standard Lead Time
31 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
CMF20680K00GNEB80 Models
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Series
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C
Part Status
Active
Size / Dimension
0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)