S120J39SL0U83L7R is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
12 pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
S120J39SL0U83L7R
DigiKey Part Number
S120J39SL0U83L7R-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S120J39SL0U83L7R
Description
CAP CER 12PF 6KV SL RADIAL
Manufacturer Standard Lead Time
73 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
S120J39SL0U83L7R Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Tolerance
±5%