C3225C0G2J472K160AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 1.621
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 2.122
Datasheet
Upgrade
KEMET
Similar
Knowles Syfer
Similar
Knowles Syfer
4700 pF ±10% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)