C3216X5R2J472K115AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 92.560
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 5.854
Datasheet
Similar
Similar
In Stock: 399
Upgrade
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
YAGEO
4700 pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)