ATB2012-75011-T000 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | ATB2012-75011-T000 |
Description | BALUN 50MHZ-1.2GHZ 75/75 0805 |
Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | RF Balun 50MHz ~ 1.2GHz 75 / 75Ohm 0805 (2012 Metric) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | ATB2012-75011-T000 Models |
Category | Frequency Range 50MHz ~ 1.2GHz |
Manufacturer TDK | Impedance - Unbalanced/Balanced 75 / 75Ohm |