CGJ3E2X7R2A103K080AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 33.477
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 34.997
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
KEMET
10000 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)