CGA3E3X8R1E224M080AB is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 28.831
Datasheet
0.22 µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)