ATB2012-75011-T000
DigiKey Part Number
445-6139-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-6139-1-ND - Cut Tape (CT)
445-6139-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ATB2012-75011-T000
Description
BALUN 50MHZ-1.2GHZ 75/75 0805
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Balun 50MHz ~ 1.2GHz 75 / 75Ohm 0805 (2012 Metric)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
ATB2012-75011-T000 Models
Category
Frequency Range
50MHz ~ 1.2GHz
Manufacturer
TDK
Impedance - Unbalanced/Balanced
75 / 75Ohm