TMK212ABJ225KD-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Taiyo Yuden
In Stock: 11.853
Datasheet
Upgrade
Taiyo Yuden
In Stock: 31.761
Datasheet
Direct
YAGEO
2.2 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)