SMK325B7333KNHT is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 0
Datasheet
Murata Electronics
0.033 µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)