QMK432B7334MM-T is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
0.33 µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
TAIYO YUDEN MLCCs
QMK432B7334MM-T
DigiKey Part Number
QMK432B7334MM-T-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
QMK432B7334MM-T
Description
CAP CER 0.33UF 250V X7R 1812
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
QMK432B7334MM-T Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Mfr
Features
High Voltage
Series
Applications
Packaging
Tape & Reel (TR)
Mounting Type
Part Status
Active
Package / Case
1812 (4532 Metric)
Capacitance
Size / Dimension
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Tolerance
±20%
Thickness (Max)
0.106" (2.70mm)