MSASH32NSB5224KTNA01 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
0.22 µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
MSASH32NSB5224KTNA01
DigiKey Part Number
587-MSASH32NSB5224KTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MSASH32NSB5224KTNA01
Description
CAP CER 0.22UF 100V X5R 1210
Detailed Description
EDA/CAD Models
MSASH32NSB5224KTNA01 Models
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Capacitance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±10%
Thickness (Max)
0.083" (2.10mm)