LMK212AB7225KD-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Taiyo Yuden
In Stock: 11.853
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
2.2 µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)