TG-A9000-150-150-1.0
DigiKey Part Number
1168-TG-A9000-150-150-1.0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A9000-150-150-1.0
Description
THERM PAD 150MMX150MM PINK
Detailed Description
Thermal Pad Pink 150.00mm x 150.00mm Square
Outline
150.00mm x 150.00mm
Series
Thickness
0.0394" (1.000mm)
Thermal Conductivity
9.0W/m-K