GT10D-32-25-0.25-0
DigiKey Part Number
1168-GT10D-32-25-0.25-0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GT10D-32-25-0.25-0
Description
THERMAL PAD 32X25MM PINK
Detailed Description
Thermal Pad Pink 32.00mm x 25.00mm Rectangular
Category
Outline
32.00mm x 25.00mm
Thickness
0.0098" (0.250mm)
Thermal Conductivity
1.5W/m-K