510FBA125M000CAG is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
In Stock: 69
Abracon LLC
In Stock: 920
SiTime
SiTime
125 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
510FBA125M000CAG
DigiKey Part Number
863-510FBA125M000CAG-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
510FBA125M000CAG
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
23mA
Supplier Device Package
6-SMD (3.2x2.5)
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
18mA