510BBA156M250AAGR
DigiKey Part Number
336-5223-2-ND - Tape & Reel (TR)
336-5223-1-ND - Cut Tape (CT)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
510BBA156M250AAGR
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Customer Reference
Detailed Description
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Frequency Stability
±25ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Current - Supply (Max)
23mA
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
18mA
Output
LVDS
Base Product Number
Voltage - Supply
3.3V