XLP735114.285000I is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Renesas Electronics Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Skyworks Solutions Inc.
114.285 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XLP735114.285000I
DigiKey Part Number
800-XLP735114.285000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLP735114.285000I
Description
XTAL OSC XO 114.2850MHZ LVPECL
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
120mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.057" (1.45mm)