XLP526156.250000X is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
SiTime
In Stock: 0
Datasheet
156.25 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XLP526156.250000X
DigiKey Part Number
800-XLP526156.250000XTR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XLP526156.250000XCT-ND - Cut Tape (CT)
800-XLP526156.250000XDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLP526156.250000X
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±20ppm
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
41mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)