XLL736200.000000I
DigiKey Part Number
631-1362-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLL736200.000000I
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Detailed Description
200 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
100mA
Size / Dimension
0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)