RH100-25.000-20-F-3050-TR-NS2 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | RH100-25.000-20-F-3050-TR-NS2 |
Description | CRYSTAL 25.000MHZ 12PF SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 10 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 25 MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Load Capacitance 20pF |
Mfr | ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms |
Series | Operating Mode Fundamental |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -20°C ~ 70°C |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Type MHz Crystal | Package / Case |
Frequency 25 MHz | Supplier Device Package 4-SMD (3.2x2.5) |
Frequency Stability ±50ppm | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Frequency Tolerance ±30ppm | Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm) |