S050X125YAJ | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 298-18671-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | S050X125YAJ |
Description | LABEL SELF LAMINATNG WHT 104/SHT |
Manufacturer Standard Lead Time | 10 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | White Self Laminating Label 0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm) |
Datasheet | Datasheet |
Category | Color White |
Manufacturer Panduit Corp | Material Polyester |
Packaging Bulk | For Use With/Related Products Laser and Ink Jet Printers |
Part Status Active | Operating Temperature -54°C ~ 107°C |
Label Type Self Laminating | Base Product Number |
Label Size 0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm) |