ERJ-8ENF6203V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 23.734
Datasheet
Direct
Vishay Dale
Vishay Dale
YAGEO
Upgrade
YAGEO
620 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film