ERJ-1TNF3000U is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 21.572
Datasheet
Direct
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
300 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film