PZU6.8B3A,115 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 1.940
Datasheet
Similar
In Stock: 0
Datasheet
Central Semiconductor Corp
In Stock: 795
onsemi
Zener Diode 6.8 V 320 mW ±2% Surface Mount SOD-323