PSMN4R8-100BSEJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 22
Datasheet
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Texas Instruments
In Stock: 3.847
Infineon Technologies
In Stock: 993
Infineon Technologies
Panjit International Inc.
In Stock: 862
Rohm Semiconductor
In Stock: 800
Vishay Siliconix
In Stock: 167
N-Channel 100 V 120A (Tj) 405W (Tc) Surface Mount D2PAK