PBHV9115Z,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 835
Datasheet
Bipolar (BJT) Transistor PNP 150 V 1 A 115MHz 1.4 W Surface Mount SOT-223