BZT52-C30J is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 6.000
Datasheet
Zener Diode 30 V 350 mW ±6.7% Surface Mount SOD-123