GRM033R61A103KA01J is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 398.971
Datasheet
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 4.345.116
Datasheet
Direct
YAGEO
Direct
Samsung Electro-Mechanics
KYOCERA AVX
Taiyo Yuden
KYOCERA AVX
KEMET
Samsung Electro-Mechanics
Taiyo Yuden
10000 pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)