MM1400-200
DigiKey Part Number
240-2255-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MM1400-200
Description
FERRITE DISK 35.56MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Ferrite Disk 1.400" Dia (35.56mm)
Category
Filter Type
Ferrite Disk
Manufacturer
Laird-Signal Integrity Products
Size / Dimension
1.400" Dia (35.56mm)
Packaging
Tray
Height - Seated (Max)
0.075" (1.91mm)