CX3225GB12000H0KPSC1
DigiKey Part Number
478-CX3225GB12000H0KPSC1TR-ND - Tape & Reel (TR)
478-CX3225GB12000H0KPSC1CT-ND - Cut Tape (CT)
478-CX3225GB12000H0KPSC1DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CX3225GB12000H0KPSC1
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Manufacturer Standard Lead Time
26 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
12 MHz ±30ppm Crystal 12pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
Category
Load Capacitance
12pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency
12 MHz
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Frequency Stability
±50ppm
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Tolerance
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)