2220YA250102KXTB16 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Knowles Syfer
In Stock: 482
Datasheet
1000 pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)