0805N331K501NT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KEMET
YAGEO
Similar
Similar
KEMET
YAGEO
In Stock: 401
330 pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)