0805N100J501NT is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KEMET
KEMET
YAGEO
Similar
10 pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)