T495X337K010ATE050 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 704
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 427
Datasheet
In Stock: 424
In Stock: 805
In Stock: 0
In Stock: 26.381
In Stock: 92
In Stock: 322
Similar
In Stock: 998
Similar
In Stock: 886
In Stock: 17
In Stock: 38
330 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 50mOhm