C420C821F3G5TA is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
820 pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
C420C821F3G5TA
DigiKey Part Number
C420C821F3G5TA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C420C821F3G5TA
Description
CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
C420C821F3G5TA Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Tolerance
±1%