C0402H102J3GAFT1K0 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 21.443
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 26
Datasheet
In Stock: 1.531
Parametric Equivalent
In Stock: 100
1000 pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)