ASYMSYF16K152
DigiKey Part Number
455-3204-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASYMSYF16K152
Description
JMPR SYM-41T-P0.5A-SYF-41T-P0.5A
Detailed Description
Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Pin Tin 6.00" (152.40mm)
Category
Wire Gauge
16 AWG
Contact End
Socket to Pin
Base Product Number
Length
6.00" (152.40mm)