Image for APIDPID22K152 is not available
APIDPID22K152
DigiKey Part Number
455-APIDPID22K152-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
APIDPID22K152
Description
6" PID SERIES STANDARD LEADS
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm)
Category
Length
6.00" (152.40mm)
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Wire Gauge
22 AWG