5400BL14B0100001T
DigiKey Part Number
712-5400BL14B0100001TTR-ND - Tape & Reel (TR)
712-5400BL14B0100001TCT-ND - Cut Tape (CT)
712-5400BL14B0100001TDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
5400BL14B0100001T
Description
BALUN 4.9GHZ-5.87GHZ 50/100 0603
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Balun 4.9GHz ~ 5.87GHz 50 / 100Ohm 0603 (1608 Metric)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
5400BL14B0100001T Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Impedance - Unbalanced/Balanced
50 / 100Ohm
Manufacturer
Johanson Technology Inc.
Phase Difference
180° ±10°
Series
Insertion Loss (Max)
1.0dB
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Return Loss (Min)
9.5dB
Part Status
Active
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Frequency Range
4.9GHz ~ 5.87GHz