BAV70E6327HTSA1 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | BAV70E6327HTSA1 |
Description | DIODE ARRAY GP 80V 200MA PGSOT23 |
Customer Reference | |
Detailed Description | Diode Array 1 Pair Common Cathode 80 V 200mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | BAV70E6327HTSA1 Models |
Category | Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
Manufacturer Infineon Technologies | Reverse Recovery Time (trr) 4 ns |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Current - Reverse Leakage @ Vr 150 nA @ 70 V |
Part Status Last Time Buy | Operating Temperature - Junction 150°C (Max) |