Image for 82662-100B-01-D is not available
82662-100B-01-D
DigiKey Part Number
5378-82662-100B-01-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
82662-100B-01-D
Description
CABLINE-CA HARNESS 30P 40AWG 50O
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
30 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.328' (100.00mm, 3.94")
Category
Pitch - Connector
0.016" (0.40mm)
Manufacturer
I-PEX
Length
0.328' (100.00mm, 3.94")