G125-FC13405F1-0450L
G125-FC13405F1-0450L
Harwin’s Company Overview
G125-FC13405F1-0450L
DigiKey Part Number
952-4253-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-FC13405F1-0450L
Description
CBL GECKO 1.25MM F 450MM 34POS
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
34 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 1.48' (450.00mm)
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Manufacturer
Harwin Inc.
Length
1.48' (450.00mm)