G125-FC12605F1-0300F1
DigiKey Part Number
G125-FC12605F1-0300F1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-FC12605F1-0300F1
Description
CBL GECKO 1.25MM F-F 300MM 26POS
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
26 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.984' (300.00mm, 11.81")
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Manufacturer
Harwin Inc.
Length
0.984' (300.00mm, 11.81")