GS81302DT38AGD-633I
DigiKey Part Number
2364-GS81302DT38AGD-633I-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GS81302DT38AGD-633I
Description
Customer Reference
Detailed Description
SRAM - Quad Port, Synchronous, QDR II+ Memory IC 144Mbit Parallel 633 MHz 165-FPBGA (13x15)
Category
Memory Organization
4M x 36
Mfr
Memory Interface
Parallel
Packaging
Tray
Clock Frequency
633 MHz
Part Status
Active
Voltage - Supply
1.7V ~ 1.9V
DigiKey Programmable
Not Verified
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C (TJ)